• Kody Promocyjne Maniacy to projekt, w którym zebraliśmy tytułowych maniaków kodów promocyjnych, aby podzielili się informacjami i doświadczeniem z innymi graczami – maniakami, czy nie!
  • Kody Promocyjne Maniacy to strona partnerska, na której polecamy najlepsze oferty dla nowych graczy kasyn i bukmacherów online. Nie jesteśmy operatorem, kasynem ani bukmacherem, a zatem sami nie przyjmujemy ani nie przekazujemy żadnych pieniędzy od graczy.
  • Nasz zespół składa się z autorów tekstów, których doświadczenie składa się na przynajmniej 5 lat doświadczenia ze światem gier online i zakładów bukmacherskich.
  • Naszym celem jest zebranie najlepszych kodów promocyjnych i przedstawienie ich w jak najbardziej przejrzysty sposób wszystkim graczom.
  • Większość naszych kodów promocyjnych oferuje bonus 100%, który oznacza podwojenie kwoty wpłaconej jako pierwszy depozyt w kasynie lub u bukmachera. Zazwyczaj minimalna kwota wymagana przy takim depozycie to 10 euro (lub jego równowartość w innej walucie), zaś maksymalna to zwykle 200 euro – lub inna, podobna kwota w zależności od wybranej przez gracza waluty.
  • W naszych tekstach podajemy kody promocyjne dokładnie tak, jak wyglądają i należy je wpisywać. Nie ignoruj faktu, że kod promocyjny, np. MAXCASINO, został napisany wielkimi literami – bo właśnie tak masz go wpisać!

F.A.Q.

Jak mogę się do Was przyłączyć?

Jeśli znasz się na kasynach i bukmacherach i chcesz dołączyć do naszego zespołu, przyślij nam maila używając formularza kontaktowego. Dołącz do niego list motywacyjny i próbkę Twoich możliwości jako autora tekstu – najlepiej takich, które pokażą Twoją znajomość i doświadczenie na rynku bukmacherskiego i kasyn online.

Jak można się z Wami skontaktować?

Jeśli chcesz z nami porozmawiać, przejdź do działu kontakt i wypełnij formularz, który się tam znajduje. Na pewno odpiszemy!

Gdzie wpisywać kody promocyjne?

Zawsze staramy się jak najdokładniej wyjaśnić i pokazać na obrazku, gdzie wpisywać kody promocyjne, które podajemy. Najczęściej jest to okienko w formularzu rejestracyjnym kasyna/ bukmachera.

Jaka jest różnica między kodem bonusowym, a kodem promocyjnym?

Absolutnie żadna – kasyna i bukmacherzy wybierają sobie po prostu, jak nazwą tajne hasło, które zagwarantuje Ci udział w promocji, jaką jest specjalna oferta powitalna. Może nią być bonus od depozytu, bonus bez depozytu, darmowe obrotu na slotach lub bezpieczne zakłady.

Pozdrawiamy,

ekipa strony Kody Promocyjne Maniacy.

about-promo-code-junkie