Kody Promocyjne Maniacy w mediach społecznościowych!

Jedno jest jasne jak słońce: bardzo chcemy utrzymywać stały kontakt z naszymi fanami. W tym celu postanowiliśmy być jeszcze bliżej Was… Bez obaw, oczywiście. Portale społecznościowe to jedna z największych rewolucji dwudziestego pierwszego wieku, która od tak pozwala poznawać ludzi z całego świata. A zatem: poznajmy się nieco lepiej na tych oto pięciu platformach:

#Kody Promo Maniacy na Twitterze

Twitter to pierwszy ze wszystkich portali społecznościowych, do których postanowiliśmy dołączyć. Zwyczajnie uwielbiamy prostotę i łatwość w obsłudze tej strony, dzięki czemu z chęcią podajemy Wam informacje o korzystnych kodach promocyjnych. Jeśli chcecie jako pierwsi dowiadywać się o nowinkach ze świata bonusów kasyn online i zakładów sportowych, po prostu musicie znaleźć nas na Twitterze!

kody-promo-maniacy-twitter

Z przyjemnością chcielibyśmy otrzymywać od Was pytania. Dla nas najważniejsza jest interaktywność! A co tak właściwie mamy przez to na myśli? To proste – zapraszamy Was do brania udziału w dyskusjach, podzielcie się też opiniami na temat obsługi Waszych kasyn online. Pamiętajcie, nie ma to jak poczucie wspólnoty!

#Kody Promocyjne Maniacy na Facebooku

Z naszym Facebookiem nie zginiecie. Nasz profil zawiera informacje nie tylko na temat kodów promocyjnych, ale też linki do najnowszych newsów ze świata hazardu. Nieważne czy interesują Was zakłady bukmacherskie, czy gry w kasynie, będziecie mieć dostęp do informacji, które umożliwią Wam grę z o wiele większą wiedzą, a co za tym idzie… z większą szansą na wygraną!

Oczywiście, Facebook nie byłby Facebookiem bez ciekawych zdjęć. W tym celu organizujemy nasze posty według takich kategorii jak kody promocyjne dostępne na rynku, inspirujące postaci, cytaty albo fakty, a także trochę hazardu na wesoło… bo życie byłoby nudne bez dobrego poczucia humoru.

kody-promo-maniacy-facebook

Interesującym elementem jest nasza „Porada Tygodnia”. Staramy się, by wstawiać najlepsze wskazówki dotyczące hazardu, którymi możecie się kierować w czasie kasynowych i bukmacherskich wojaży. Chcemy także wstawiać tam interaktywna filmiki wideo nagrane przez naszą ekipę.

Polub naszą stronę i upewnij się, że nie ominie Cię żadna cenna wskazówka!

#Kody Promocyjne Maniacy na Instagramie

Instagram jest najlepszą opcją, jeśli chcecie być blisko ulubionych celebrytów… A dlaczego by tak przy okazji nie sprawdzać też naszego profilu? Z chęcią podzielimy się kilkoma ciekawymi zdjęciami ze świata hazardu i kodów promocyjnych, dzięki którym spojrzycie na zakłady z różnych, interesujących perspektyw. Mamy też zamiar uraczyć Was kilkoma fajnymi filmikami. Przecież na Instagramie chodzi o dobrą zabawę!

kody-promo-maniacy-instagram

#Kody Promocyjne Maniacy na Pinterest

Pinterest to kolejna świetna platforma, szczególnie, jeśli uwielbiacie zdjęcia. My zdecydowaliśmy się wrzucać elementy z tych oto działów:

  • Kody promocyjne – kody i informacje na ich temat
  • Kasyna na całym świecie – w razie, gdybyście postanowili sprawdzić, jak to jest „w realu”
  • Cytaty o hazardzie – dla własnej inspiracji i motywacji
  • Memy o hazardzie – różne ciekawostki
  • Zabawne zwierzaki – bo kto nie lubi zdjęć uroczych psiaków albo zrzędliwych kocurów?

kody-promo-maniacy-pinterest

Nie zapomnijcie, żeby obserwować nas na Pinterest już dzisiaj, a staniecie się częścią świetnego, interaktywnego świata fanów hazardu.

#Kody Promocyjne Maniacy na Tumblr

Tumblr jest platformą, która aż kipi od życia, mnóstwa kolorów i interakcji użytkowników. Nic chyba dziwnego, że my też chcemy podzielić się ciekawymi filmami wideo na temat zasad gier takich jak poker czy blackjack, abyście mogli dużo się nauczyć i zdobywać doświadczenie. Mamy też zdjęcia, które przedstawiają portale z najlepszymi kodami bonusowymi do zaoferowania, więc miejcie oko na nasz profil. Dołączcie do nas i stańcie się częścią tego fascynującego świata!

kody-promo-maniacy-tumblr

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony głównej, aby zapoznać się z bogactwem ofert i artykułów, które oferujemy.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe