A więc nadszedł ten czas. Emocje rosną, kibice niecierpliwią się i z utęsknieniem wyczekują oficjalnej inauguracji turnieju piłki nożnej Euro 2016 we Francji, a potem nie będzie już końca radości, ekscytacji…i mnóstwa meczów do obejrzenia. To czerwcowe wydarzenie to bez wątpienia okazja dla wiernych fanów zakładów sportowych, a portale bukmacherskie już zacierają ręce, przygotowując dla graczy atrakcyjne oferty.


Sporządziliśmy listę czterech bukmacherów, których recenzje można przeczytać na naszej głównej stronie, aby przybliżyć Polakom proponowane promocje oraz konkursy. Euro 2016 zapowiada się bardzo ciekawie, choć oficjalnie jeszcze nawet się nie zaczęło!

Konkurs Euro Expert Sportingbet – do wygrania sportowy samochód

Sportingbet to weteran portali bukmacherskich na rynku internetowym. Solidni, szanowani, mają długi staż. Na Euro 2016 postanowili nie pozostawać dłużnym konkurencji. Oficjalny konkurs Euro Expert to spore ryzyko, ale i wielka gratka na zakłady meczów Euro. Rzecz ma się następująco.

Należy obstawić jedną z dostępnych kategorii, czyli zwycięzcę turnieju, wynik meczu finałowego, wszystkich zwycięzców grup, medalistów lub wszystkie dokładne wyniki turnieju. Jak widać, zadanie nie jest proste.

Pamiętajcie, zawsze powtarzamy to jak mantrę, by do takich zakładów przygotować się wcześniej i przeanalizować szanse poszczególnych drużyn na wygrane, formę ich zawodników i siłę obecnego składu. To tylko zwiększy Wasze szanse! Wygrać można tylko w jednej kategorii, a do nagród należą chociażby darmowe spiny (ilość zależy od wygranej kategorii), Apple iPad Mini 4, udział w banku w wysokości 200 000 zł, 1 300 000 zł…

lub wielka wygrana luksusowego, sportowego samochodu! Obstawiać można już teraz, a konkurs trwa do 9 czerwca. Czasu nie zostało dużo, a nagrody wciąż czekają. Polecamy serdecznie ofertę na Euro 2016 portalu Sportingbet i ich ofertę promocyjną.

Expekt – pula do zdobycia na meczach Euro 2016 to 25 000 000 zł

Obstawianie zakładów na mecze Euro może stać się naprawdę uzależniające, zwłaszcza, że opcji jest bardzo dużo, a niespodzianek w czasie turnieju na pewno będzie równie dużo. Expekt, którego reklamuje sam Zbigniew Boniek postawił właśnie na ilość. Expekt Colossus to coś, co okazuje się relatywnie nowym pomysłem na rynku portali bukmacherskich. Nazywany największym na świecie, „sportowym jackpotem” to sposób na zdobycie dużych pieniędzy przy warunku obstawiania wielu zakładów jednocześnie.

Wiadomo, że Euro 2016 to doskonała okazja do stawiania mnóstwa zakładów. Na kuponie należy obstawić pewną ilość zakładów dostępnych w puli zakładów Colossus, można wybrać więcej niż jedną możliwość ostatecznego wyniku meczu. Grać można nawet o 25 000 000 zł, codziennie wyświetlane są pule z dostępną kwotą pieniężną do wygrania. Główną walutą będzie funt szterling (GBP), ale wartości Waszych środków i wygranych będą oczywiście w polskich złotych.

Zapoznajcie się dokładnie z zasadami gry Colossus Bets i obstawiajcie mecze Euro 2016, Colossus Beta to coś, czego trzeba posmakować!

OddsRing – Mistrz Typerów 2016 może zgarnąć nawet 2000 euro

Wszystkie oferty bardzo interesujące, ale nie zapominajmy, że OddsRing też nie pozwoli o sobie zapomnieć na Euro i również ma coś do zaprezentowania. Ich konkurs to Mistrz Typerów Euro 2016, a wygrać można pieniądze z łącznej puli 2000 euro. W odróżnieniu od konkursów pozostałych bukmacherów, tutaj o wygranej decyduje średnia uzyskana ze wszystkich wygranych zakładów.

Zakłady muszą być oczywiście postawione w czasie trwania Euro 2016. Gracze z otrzymanymi najwyższymi wynikami zostaną nagrodzeni nagrodami pieniężnymi po skończeniu turnieju. Tutaj liczy się ilość, ale i trafność zakładów, gracze będą więc mieć pełne ręce roboty!

ComeOn – dobry początek dla nowych graczy zakładów sportowych

Portal ComeOn nie przedstawił jeszcze oficjalnej oferty promocyjnej na mecze Euro 2016, polecamy więc w razie zainteresowania sprawdzać stronę od czasu do czasu, aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami w promocjach. W międzyczasie jednak polecamy kod powitalny ComeOn, który gwarantuje nowym, świeżo zarejestrowanym graczom otrzymanie pieniężnego bonusu w wysokości trzykrotnej wartości wpłaconego depozytu! W taki sposób można wygrać aż 1500 zł, które z łatwością można wykorzystać w kasynie ComeOn. Naszym skromnym zdaniem to bardzo dobry początek…

Bukmacherzy zawzięcie rywalizują ze sobą o zainteresowanie graczy, a turniej Euro 2016 to najskuteczniejszy sposób na zrealizowanie tego celu. Można skorzystać z oferty jednego z nich lub skusić się na wszystkich – wybór należy do Was, drodzy gracze. Zależy oczywiście, na ile ryzyka macie ochotę w tym roku na Euro, choć wiadomo już chyba, że tegoroczny turniej odbędzie się pod znakiem sporej dawki adrenaliny. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia i pięknych wygranych!

 Dowiedz się więcej wskazówek dotyczących zakładów tutaj.