I zaczęło się! Gorączka mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2016 rozpaliła już niejednego kibica, ale nie zapominajmy też o zniecierpliwionych fanach zakładów sportowych! Z radością prezentujemy konkurs OddsRing o nazwie „Piłkarska Gorączka”, w którym wygraną są – uwaga – ekskluzywne bilety na finałowy mecz w Paryżu oraz pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu! Są tu jacyś chętni? Zapoznajcie się z zasadami konkursu i bierzcie udział w promocyjnej loterii!

piłkarska-gorączka

Zasady

Jak wiadomo, przy okazji tak prestiżowej imprezy jak Euro 2016 popularne są także związane z tą dyscypliną przeróżne gry kasynowe. Szczególnie chętnie uczęszczane przez fanów są gry Shoot! oraz Football Star.

shoot!

Z tej okazji OddsRing proponuje następujący układ:

  • każdą równowartość pieniężną 50 euro (lub 215 zł) należy obrócić na grach Shoot! oraz Football Star, dzięki czemu gracz otrzymuje automatycznie jeden los biorący udział w loterii promocyjnej
  • promocje trwa od czwartku 9 czerwca do 23:59 w poniedziałek 27 czerwca, a więc powyżej wymieniona kwota otrzymuje los tylko w czasie trwania promocji
  • w przypadku niewylosowania zwycięzcy, OddsRing dokona maksymalnie 3 losowań w loterii
  • pamiętajcie, że w razie wygranej (co przecież jest możliwe, prawda?) macie 48 godzin do zaakceptowania nagrody! W razie czego potwierdzajcie bez namysłu!

Nagroda

Może ciężko w to uwierzyć, ale nagroda jest jak najbardziej realna, a w dodatku w zasięgu ręki każdego gracza zarejestrowanego w OddsRing. Wygrany los w konkursie obejmuje pakiet, w którym znajdują się: dwa bilety na finałowy mecz odbywający się w Paryżu, a także pobyt w 4-gwiazdkowym paryskim hotelu, w którym szczęśliwcom zagwarantowane zostaną 2 noclegi. Zwycięzcy loterii przysługuje także kieszonkowe w wysokości 500 euro do wykorzystania w trakcie trwania pobytu. Wszystko to można wygrać, otrzymując jeden los na loterii – jako specjaliści od ofert bukmacherskich musimy przyznać, że nagroda jest iście kusząca…

football-star

Uwaga! W razie wygranej OddsRing zaznacza, że wygrana w konkursie nie może zostać wymieniona na gotówkę i w żaden inny sposób, gra toczy się wyłącznie o wymienione nagrody.

Ostateczne losowanie odbędzie się 28 czerwca, czasu jest więc jeszcze mnóstwo. Skorzystajcie z oferty i zagrajcie o wspaniałą nagrodę – a może bilety trafią właśnie do Ciebie? Euro 2016 trwa, zachęcamy, by sprawdzać ofertę OddsRing w poszukiwaniu nowych promocji i gorących konkursów!

Czy interesują Cię konkretne marki? Odwiedź LVBet, aby rozpocząć.